Nový Zéland víza - Working Holiday víza pre Slovákov

Nový Zéland Working Holiday víza

Čo sú Working Holiday víza?

Dohoda medzi Slovenskom a Novým Zélandom umožňuje každoročne 100 Slovákom vycestovať a zostať po dobu až 12 mesiacov na Novom Zélande a pracovať v ľubovoľnom obore. Na rozdiel od turistických víz teda môžete zostať oveľa dlhšie a zároveň môžete legálne pracovať alebo študovať. Vďaka vysokej minimálnej mzde (okolo 14 NZD/hod = cca 9 €/hod) sa dá pomerne jednoducho našetriť dostatok peňazí na cestovanie po tejto krásnej krajine, alebo na výlet k niektorým z blízkych exotických ostrovov ako napríklad Samoa, Cookove ostrovy, Fiji a množstvo ďalších.
Je len na vás ako tento rok strávite. Možnosti sú takmer neobmedzené :)

Podrobné informácie o Working Holiday vízach nájdete na oficiálnych stránkach:
https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas/apply-for-a-visa/about-visa/slovakia-working-holiday-visa

Ako získať Working Holiday víza

Přihláška Nový Zéland víza

O Working Holiday víza môžete zažiadať online na stránkach novozélandského imigračného úradu, ktorý každoročne vydáva pre Slovensko iba 100 miest. Kvóta sa otvára raz do roka, tento rok tomu bude 2. mája 2018.
Keďže sú Working Holiday víza veľmi populárne, kvóta je každý rok zaplnená rýchlejšie a rýchlejšie. Minulý rok sa zaplnila už 3 minúty od otvorenia! Zároveň servery imigračného úradu každým rokom podliehajú vysokému záujmu žiadateľov a záujemcovia sa sťažujú na pomalosť, prípadne až nedostupnosť stránok s formulárom. Pre úspešné získanie víz vlastnými silami treba byť dobre pripravený a zároveň je potrebná veľká dávka šťastia.

Ako získať víza na 100%

Ak chcete mať istotu, že víza získate, ponúkame Vám naše služby. Ako medzinárodná vízová agentúra máme s odosielaním žiadostí o víza rozsiahle skúsenosti a disponujeme nástrojmi, ktoré nám umožnia žiadosť odoslať skôr, než ktokoľvek iný. Žiadosti u nás neposiela človek, ale automat, ktorý sa nezdržiava vyplňovaním formulárov a nie je závislý na nedostupnosti stránok imigračného úradu. S nami tak Vaša žiadosť bude odoslaná skôr, než bežný človek vôbec načíta prvú stránku formulára.

Čo robiť keď ste premeškali aprílovú kvótu

Nový Zéland

Nezúfajte, ešte nie je všetko stratené! Okrem hlavnej marcové kvóty sa v priebehu roka ešte otvorí pár ďalších miest, na doplnenie počtu. Nikto ale presne nevie, kedy sa táto ďalšie miesta uvoľní. Podľa našich skúseností sa tak deje náhodne v období od apríla do októbra. Týchto miest je ale veľmi málo a kontrolovať neustále, či sa niečo neuvoľnilo počas celého polroka je nad ľudské sily.

Preto Vám opäť ponúkame svoje služby v podobe získania víz v priebehu roka (od apríla do októbra). Náš systém neustále kontroluje voľné miesta v priebehu celého roka a akonáhle dôjde k ich uvoľneniu, sme prvý, kto sa o tom dozvie a prihlášku bleskovo odošleme.

Ako postupovať v prípade záujmu o naše služby

Naše kapacita pre rok 2018 bola vyčerpaná, ďalšie objednávky už bohužiaľ neprijímame. Ďakujeme za pochopenie.

Najskôr vyplňte objednávkový formulár, ktorý nájdete tu. Po odoslaní objednávky obdržíte e-mail s prístupovým kódom do nášho registračného systému, kde vyplníte Vaše údaje pre žiadosť o Working Holiday víza. Formulár je podobný tomu na stránkach imigračného úradu, len je zjednodušený a obsahuje pomocníka v slovenčine.

Ďalej je potrebné uhradiť zálohovú platbu ktorá pokrýva poplatok imigračného úradu za spracovanie žiadosti. Výška zálohy je daná výškou poplatku imigračného úradu a z tejto platby si neberieme províziu.
Naša agentúra sa potom postará o všetko ďalšie. Zaregistrujeme Vás na stránkach novozélandského imigračného úradu a odošleme žiadosť o víza a to buď v štandardnej aprílovej kvóte alebo v priebehu roka (podľa toho, kedy odosielate objednávku).

Po úspešnom odoslaní prihlášky Vás budeme kontaktovať a zašleme prístupové údaje k Vášmu účtu na stránkach imigračného úradu, kde sa budete môcť presvedčiť, že prihláška bola úspešne odoslaná a zaplatená.

Nový Zéland

Potom Vás požiadame o uhradenie čiastky, zahrňujúce odmenu za naše služby a po obdržaní tejto platby Vám obratom zašleme doplnkové bezpečnostné údaje k Vášmu účtu. Vaša žiadosť by mala byť schválená do 14 dní od odoslania.
Ak by sa nám z nejakého dôvodu nepodarilo žiadosť odoslať, vrátime Vám plnú výšku zálohovej čiastky.

Cenník našich služieb

Ceny pre schému Slovakia 2018:
Zálohová suma za odoslanie žiadosti:
- pokrýva administratívny poplatok NZ imigračného úradu
208 NZD   (125 EUR)
Odmena agentúry za odoslanie žiadosti v oficiálnej kvóte: 300 NZD   (180 EUR)
Odmena agentúry za odoslanie žiadosti v dodatočné kvóte: 600 NZD   (360 EUR)
Dátum otvorenia oficiálnej kvóty na rok 2018: 2/5/2018

Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Ceny v EUR sú orientačné. Čiastka v NZD bude pri platbe automaticky prepočítaná do EUR podľa aktuálneho kurzu.

Prečo využívať naše služby?

  • S nami máte 100% istotu, že sa dostanete do kvóty.
  • S nami nemusíte čakať do apríla na uvoľnenie hlavnej kvóty, Vašu prihlášku odošleme v priebehu roka, akonáhle sa uvoľní dáke miesto
  • Ako jediní pre Slovensko vieme odosielať prihlášky automatizovane bez ručného vyplňovania
  • Túto službu ponúkame pre mnoho ďalších krajín
  • Sme skúsený a profesionálny medzinárodný tím sídliaci na Novom Zélande

Objednávkový formulár

Naše kapacita pre rok 2018 bola vyčerpaná, ďalšie objednávky už bohužiaľ neprijímame. Ďakujeme za pochopenie.

Ak ste sa rozhodli využiť naše služby, pokračujte na objednávkový formulár.
Pred objednaním služieb máte možnosť nás kontaktovať a konzultovať Vaše potreby, viď nižšie.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o naše služby, alebo ak máte dákú otázku, neváhajte nás kontaktovať:

newzealandfriends.com

(enable JavaScript for email link)
Skype: NewZealandFriends

Alebo nám napíšte správu:
Vaše meno:
Váš email:    
Text zprávy:

Your New Zealand Friends.