Nový Zéland víza - Working Holiday víza pro Českou Republiku

Nový Zéland Working Holiday víza

Co jsou to Working Holiday víza?

Dohoda mezi Českou Republikou a Novým Zélandem umožňuje každoročně více než tisícovce Čechů vycestovat a zůstat po dobu až 12 měsíců na Novém Zélandu a pracovat v libovolném oboru. Na rozdíl od turistických víz tedy můžete zůstat mnohem déle a zároveň můžete legálně pracovat nebo studovat. Díky vysoké minimální mzdě (okolo 14 NZD/hod = cca 250 Kč/hod) lze poměrně jednoduše našetřit dostatek peněz na cestování po této krásné zemi, nebo na výlet k některým z blízkých exotických ostrovů, jako například Samoa, Cookovy ostrovy, Fiji a mnohé další.
Je jen na vás jak tento rok strávíte. Možnosti jsou téměř neomezené :)

Podrobné informace o Working Holiday vízech najdete na oficiálních stránkách:
https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas/apply-for-a-visa/about-visa/czech-working-holiday-visa

Jak získat Working Holiday víza

Přihláška Nový Zéland víza

O Working Holiday víza můžete zažádat online na stránkách Novozélandského imigračního úřadu, který každoročně vydává pro Českou Republiku pouze 1200 míst. Kvóta se otevírá jedenkrát do roka, letos tomu bude 7. března 2018.
Jelikož jsou Working Holiday víza velmi populární, je jejich zísání rok od roku složitější. Přihlášku je po otevření kvóty třeba odeslat co nejrychleji. To ale komplikují přetížené servery imigračního úřadu, které každoročně nezvládají nápor tisíců zájemců při otevření kvóty a tak se každým rokem boj o víza mění v boj o načtení první stránky formuláře. Bohužel i když máte vše předem připraveno a nastudováno a jste seberychlejší, nemusí se odeslání víz podařit.

Jak zvýšit šance na získání víz

Pokud chcete mít klid a jistotu, že víza získáte, nabízíme Vám naše služby. Jakožto mezinárodní vízová agentura máme s odesíláním žádostí o víza rozsáhlé zkušenosti a disponujeme nástroji, které nám umožní žádost vyplnit a odeslat dříve, než kdokoli jiný. Žádosti u nás neposílá člověk, nýbrž automat, který se nezdržuje vyplňováním formulářů a překážkou pro něj nejsou ani nedostupné stránky imigračního úřadu. Vaše přihláška bude odeslána ze serveru, sídlícím na Novém Zélandu s velice rychlým připojením. Odeslání přihlášky tak proběhne rychleji, než z jakékoli jiné země.
V minulých letech jsme při otevření víz pro Českou Republiku dosahovali 100% úspěšnosti a pevně věříme, že i letos se nám podaří uspokojit všechny naše zákazníky.
V každém případě stále platí garance vrácení peněz při neúspěšné žádosti. Pokud by se nám z nějakého důvodu nepodařilo žádost odeslat, vracíme plnou výši zálohové částky.

Co dělat když jste nestihli březnovou kvótu

Nový Zéland

Nezoufejte, ještě není vše ztraceno! Kromě hlavní březnové kvóty se v průběhu roku ještě otevře pár dalších míst, na doplnění počtu. Nikdo ale přesně neví, kdy se tato další místa uvolní. Podle našich zkušeností se tak děje náhodně v období od března do prosince. Těchto míst je ale velice málo a kontrolovat neustále, zda se místo neuvolnilo po dobu celého roku je nad lidské síly.

Proto Vám opět nabízíme své služby v podobě získání víz v průběhu roku (od března do prosince). Náš systém neustále kontroluje volná místa a jakmile dojde k jejich uvolnění, jsme první, kdo se o tom dozví a přihlášku bleskově odešleme.

Jak postupovat v případě zájmu o naše služby

Naše kapacita pro rok 2018 byla vyčerpána, další objednávky již bohužel nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Nejdříve vyplňte objednávkový formulář, který naleznete zde. Po odeslání objednávky obdržíte email s přístupovým kódem do našeho registračního systému, kde vyplníte Vaše osobní údaje pro žádost o Working Holiday víza. Formulář je podobný tomu na stránkách imigračního úřadu, jen je zjednodušený a obsahuje nápovědu v Češtině.

Dále je třeba uhradit zálohovou platbu která pokrývá poplatek imigračního úřadu za zpracování žádosti. Výše zálohy je dána výší poplatku imigračního úřadu a z této platby si tudíž nebereme provizi.
Naše agentura se poté postará o vše další. Zaregistrujeme Vás na stránkách Novozélandského imigračního úřadu a odešleme žádost o víza a to buď ve standardní březnové kvótě, nebo v průběhu roku (podle toho, kdy odesíláte objednávku).

Po úspěšném odeslání přihlášky Vás budeme kontaktovat a zašleme přístupové údaje k Vašemu účtu na stránkách imigračního úřadu, kde se budete moci přesvědčit, že přihláška byla úspěšně odeslána a zaplacena.

Nový Zéland

Poté Vás požádáme o uhrazení částky, pokrývající provizi za naše služby a po obdržení této platby Vám obratem zašleme doplňkové bezpečnostní údaje k Vašemu účtu. Vaše žádost by měla být schválena imigračním úřadem do 14 dnů od odeslání.
Pokud by se nám z nějakého důvodu nepodařilo žádost odeslat, vracíme plnou výši zálohové částky.

Ceník našich služeb

Ceny pro schéma Czech Republic 2018:
Zálohová částka pro odeslání žádosti:
- pokrývá administrační poplatek NZ imigračního úřadu
3200 CZK   (208 NZD)
Provize agentury za odeslání žádosti v oficiální kvótě: 4500 CZK   (300 NZD)
Provize agentury za odeslání žádosti v dodatečné kvótě: 9000 CZK   (600 NZD)
Datum otevření oficiální kvóty pro rok 2018: 7/3/2018

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny v CZK jsou vypočítány na základě cen v NZD podle aktuálního kurzu, při jehož větší změně může dojít i ke korekci cen v CZK.

Proč využívat naše služby?

  • Mnohonásobně vyšší šance získání víz, než když žádost odesíláte sami
  • S námi nemusíte čekat do března na uvolnění hlavní kvóty, Vaši přihlášku odešleme v průběhu roku, jakmile se nějaké místo uvolní
  • Jako jediní pro ČR umíme odesílat přihlášky automatizovaně bez ručního vyplňování a bez čekání na přetížené stránky
  • Vaše přihláška bude odeslána ze serveru, sídlícím na Novém Zélandu s velice rychlým připojením. Odeslání přihlášky tak proběhne rychleji, než z jiné země.
  • Tuto službu poskytujeme pro řadu dalších zemí
  • Jsme zkušený a profesionální mezinárodní tým sídlící na Novém Zélandu

Objednávkový formulář

Naše kapacita pro rok 2018 byla vyčerpána, další objednávky již bohužel nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste se rozhodli využít našich služeb, pokračujte na objednávkový formulář.
Před objednáním služeb máte možnost nás kontaktovat a konzultovat Vaše potřeby, viz níže.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o naše služby, nebo pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

newzealandfriends.com

(enable JavaScript for email link)
Skype: NewZealandFriends

Nebo nám zanechte zprávu:
Vaše jméno:
Váš email:    
Text zprávy:

Your New Zealand Friends.